Matbuu Evraklar

Matbuu Evraklar

Matbuu evraklar, kişi veya firmaların resmi evraklar dışında, ticari faaliyetlerinde yönetimsel veya işlevsel eksiklerine göre belirleyip kullanmayı tercih ettikleri matbaa ürünleridir. Bu evraklara örnek vermek gerekirse aşağıdaki evraklar en çok kullanılan işletme içi matbaa ürünleridir. Bu matbaa ürünleri: Tediye makbuzu, Tahsilat makbuzu, Sipariş fişi,Adisyon, Dekont, Servis formu, Reçete, Personel imza defteri, Antetli vb...

Matbu Evraklarda Baskı
Matbuu evraklar özelliklerine ve baskı renklerine göre farklı şekillerde basılabilir. Bu evraklar ve çizelgeler tek renkli basılabileceği gibi ç ok renklide basılabilirler.

Matbu Evraklarda Kullanılan Kağıtlar
Matbu evraklarda kullanım alanlarına göre ve ihtiyaca dayalı iç sayfa otokopi kağıtları , birinci hamur kağıtlar kapaklarda ise kuşe kağıtlar veya renkli kağıtlar kullanılabilir

Matbu Evrak Tasarımı ve Örnekleri
Matbu evraklarda tasarımlar basılacak olan evrağa göre değişmektedir. Mesela sipariş fişi tasarlanırken siparişi alıncak olan ürünün özelliklerine göre çizelgeler hazırlanmalıdır.

Matbu Evrak Siparişinde Sizden İstediğimiz Bilgiler
Matbu evrak siparişlerinde veya fiyat çalışmalarında sizden bazı bilgiler isteriz bu bilgiler basılacak olan evrağın boyutu, adet sayısı,cilt tipi ve renk sayısıdır.


1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor